AS1312-BWLT-33
amsams
ams
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AS1312-BWLT-33
Kaihanga / Waitohu: ams
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V
Ngā Rauemi: AS1312-BWLT-33.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AS1312-BWLT-33
Tau Wae AS1312-BWLT-33 Kaihanga ams
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 159499 pcs Pepa Raraunga AS1312-BWLT-33.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 3.3V
Momotuhi - Input (Min) 0.7V Ngaohihi - Whakauru (Max) 5V
Momo Non-Isolated PoL Module Pūrere Pūrere Whakarato 8-WLCSP
Rahi / Rahi 0.06" L x 0.03" W x 0.02" H (1.6mm x 0.8mm x 0.5mm) Raupapa -
Paa / Case 8-UFBGA, WLCSP Ētahi Ingoa 188120033
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OTP He pai 94%
Whakaahuatanga Taipitopito Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 200mA 0.7V - 5V Input Nama - Whakaputa (Max) 200mA