Z8PE002HZ010SC
ZilogZilog
Zilog
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Z8PE002HZ010SC
Kaihanga / Waitohu: Zilog
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 512B OTP 20SSOP
Ngā Rauemi: 1.Z8PE002HZ010SC.pdf2.Z8PE002HZ010SC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Z8PE002HZ010SC
Tau Wae Z8PE002HZ010SC Kaihanga Zilog
He Rahinga Kei te wātea 5131 pcs Pepa Raraunga 1.Z8PE002HZ010SC.pdf2.Z8PE002HZ010SC.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.5 V Tere 10MHz
Raupapa Z8® Plus Rahi RAM 64 x 8
Momo Momo Ratonga OTP Rahi Motu Ratonga 512B (512 x 8)
Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Packaging Tube
Paa / Case 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) Ētahi Ingoa 269-1132
Oscillator Momo Internal Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA)
Tau o I / O 14 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito Z8 Z8® Plus Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 512B (512 x 8) OTP Raraunga Raraunga -