Z8F6482AT024XK2246
ZilogZilog
Zilog
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Z8F6482AT024XK2246
Kaihanga / Waitohu: Zilog
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 64KB FLASH 80LQFP
Ngā Rauemi: 1.Z8F6482AT024XK2246.pdf2.Z8F6482AT024XK2246.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
480 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Z8F6482AT024XK2246
Tau Wae Z8F6482AT024XK2246 Kaihanga Zilog
He Rahinga Kei te wātea 35103 pcs Pepa Raraunga 1.Z8F6482AT024XK2246.pdf2.Z8F6482AT024XK2246.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 80-LQFP (10x10)
Tere 24MHz Raupapa Z8 Encore! XP®
Rahi RAM 3.75K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 64KB (64K x 8) Nga Papahanga Reo DMA, LCD, LVD, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Paa / Case 80-LQFP
Ētahi Ingoa 269-4964 Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 67
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito eZ8 Z8 Encore! XP® Microcontroller IC 8-Bit 24MHz 64KB (64K x 8) FLASH 80-LQFP (10x10) Raraunga Raraunga A/D 12x12b, D/A 1x12b