Z8F6422AR020EC
ZilogZilog
Zilog
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Z8F6422AR020EC
Kaihanga / Waitohu: Zilog
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 64KB FLASH 64LQFP
Ngā Rauemi: Z8F6422AR020EC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Z8F6422AR020EC
Tau Wae Z8F6422AR020EC Kaihanga Zilog
He Rahinga Kei te wātea 5197 pcs Pepa Raraunga Z8F6422AR020EC.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Tere 20MHz
Raupapa Encore!® XP® Rahi RAM 4K x 8
Momo Momo Ratonga FLASH Rahi Motu Ratonga 64KB (64K x 8)
Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT Packaging Tray
Paa / Case 64-LQFP Ētahi Ingoa 269-3301
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 105°C (TA)
Tau o I / O 46 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 64KB (64K x 8) FLASH Raraunga Raraunga A/D 12x10b