Z8F4821PM020EC
ZilogZilog
Z8F4821PM020EC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Z8F4821PM020EC
Kaihanga / Waitohu: Zilog
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 48KB FLASH 40DIP
Ngā Rauemi: Z8F4821PM020EC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Z8F4821PM020EC
Tau Wae Z8F4821PM020EC Kaihanga Zilog
He Rahinga Kei te wātea 4885 pcs Pepa Raraunga Z8F4821PM020EC.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Tere 20MHz
Raupapa Encore!® XP® Rahi RAM 4K x 8
Momo Momo Ratonga FLASH Rahi Motu Ratonga 48KB (48K x 8)
Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT Packaging Tube
Paa / Case 40-DIP (0.620", 15.75mm) Ētahi Ingoa 269-3285
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 105°C (TA)
Tau o I / O 29 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 48KB (48K x 8) FLASH Raraunga Raraunga A/D 8x10b