Z8F2402VS020SC
ZilogZilog
Z8F2402VS020SC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Z8F2402VS020SC
Kaihanga / Waitohu: Zilog
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 24KB FLASH 68PLCC
Ngā Rauemi: Z8F2402VS020SC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Z8F2402VS020SC
Tau Wae Z8F2402VS020SC Kaihanga Zilog
He Rahinga Kei te wātea 4257 pcs Pepa Raraunga Z8F2402VS020SC.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Tere 20MHz
Raupapa Encore!® Rahi RAM 2K x 8
Momo Momo Ratonga FLASH Rahi Motu Ratonga 24KB (24K x 8)
Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT Packaging Tube
Paa / Case 68-LCC (J-Lead) Ētahi Ingoa 269-3136
Oscillator Momo Internal Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA)
Tau o I / O 46 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito eZ8 Encore!® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 24KB (24K x 8) FLASH Raraunga Raraunga A/D 12x10b