Z8F1622VS020EC
ZilogZilog
Z8F1622VS020EC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Z8F1622VS020EC
Kaihanga / Waitohu: Zilog
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 16KB FLASH 68PLCC
Ngā Rauemi: Z8F1622VS020EC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
260 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Z8F1622VS020EC
Tau Wae Z8F1622VS020EC Kaihanga Zilog
He Rahinga Kei te wātea 25925 pcs Pepa Raraunga Z8F1622VS020EC.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Tere 20MHz
Raupapa Encore!® XP® Rahi RAM 2K x 8
Momo Momo Ratonga FLASH Rahi Motu Ratonga 16KB (16K x 8)
Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT Packaging Tube
Paa / Case 68-LCC (J-Lead) Ētahi Ingoa 269-3261
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 105°C (TA)
Tau o I / O 46 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 16KB (16K x 8) FLASH