Z8F0880PM020EG
ZilogZilog
Z8F0880PM020EG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Z8F0880PM020EG
Kaihanga / Waitohu: Zilog
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 8KB FLASH 40DIP
Ngā Rauemi: 1.Z8F0880PM020EG.pdf2.Z8F0880PM020EG.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
320 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Z8F0880PM020EG
Tau Wae Z8F0880PM020EG Kaihanga Zilog
He Rahinga Kei te wātea 28350 pcs Pepa Raraunga 1.Z8F0880PM020EG.pdf2.Z8F0880PM020EG.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Tere 20MHz
Raupapa Encore!® XP® Rahi RAM 2K x 8
Momo Momo Ratonga FLASH Rahi Motu Ratonga 8KB (8K x 8)
Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, LED, LVD, POR, PWM, Temp Sensor, WDT Packaging Tube
Paa / Case 40-DIP (0.620", 15.75mm) Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 105°C (TA) Tau o I / O 33
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 8KB (8K x 8) FLASH Raraunga Raraunga A/D 8x10b