Z8F083ASH020SG
ZilogZilog
Zilog
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Z8F083ASH020SG
Kaihanga / Waitohu: Zilog
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20SOIC
Ngā Rauemi: 1.Z8F083ASH020SG.pdf2.Z8F083ASH020SG.pdf3.Z8F083ASH020SG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
38 pcs
114 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Z8F083ASH020SG
Tau Wae Z8F083ASH020SG Kaihanga Zilog
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 20-SOIC
Tere 20MHz Raupapa Encore!®
Rahi RAM 256 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 8KB (8K x 8) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, LED, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Paa / Case 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Ētahi Ingoa 269-4557-5 Oscillator Momo Internal
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Tau o I / O 17
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito eZ8 Encore!® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 8KB (8K x 8) FLASH 20-SOIC Raraunga Raraunga A/D 7x10b