Z8F083APJ020EG
ZilogZilog
Zilog
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Z8F083APJ020EG
Kaihanga / Waitohu: Zilog
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28DIP
Ngā Rauemi: 1.Z8F083APJ020EG.pdf2.Z8F083APJ020EG.pdf3.Z8F083APJ020EG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
390 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Z8F083APJ020EG
Tau Wae Z8F083APJ020EG Kaihanga Zilog
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 28-PDIP
Tere 20MHz Raupapa Encore!®
Rahi RAM 256 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 8KB (8K x 8) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, LED, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Paa / Case 28-DIP (0.600", 15.24mm)
Ētahi Ingoa 269-4550-5 Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 105°C (TA) Tau o I / O 23
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito eZ8 Encore!® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 8KB (8K x 8) FLASH 28-PDIP Raraunga Raraunga A/D 8x10b