Z8F082ASJ020EG2156
Hua Hua
Tau Wae: Z8F082ASJ020EG2156
Kaihanga / Waitohu: Zilog
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28SOIC
Ngā Rauemi: Z8F082ASJ020EG2156.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
27 pcs
108 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Z8F082ASJ020EG2156
Tau Wae Z8F082ASJ020EG2156 Kaihanga Zilog
He Rahinga Kei te wātea 35094 pcs Pepa Raraunga Z8F082ASJ020EG2156.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 28-SOIC
Tere 20MHz Raupapa Encore!® XP®
Rahi RAM 1K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Packaging Tube Paa / Case 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Ētahi Ingoa 269-1008 Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 105°C (TA) Tau o I / O 23
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 8KB (8K x 8) FLASH 28-SOIC Raraunga Raraunga A/D 8x10b