Z8F082AQB020EC
ZilogZilog
Z8F082AQB020EC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Z8F082AQB020EC
Kaihanga / Waitohu: Zilog
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 8KB FLASH 8QFN
Ngā Rauemi: 1.Z8F082AQB020EC.pdf2.Z8F082AQB020EC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
616 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Z8F082AQB020EC
Tau Wae Z8F082AQB020EC Kaihanga Zilog
He Rahinga Kei te wātea 44528 pcs Pepa Raraunga 1.Z8F082AQB020EC.pdf2.Z8F082AQB020EC.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 8-QFN (5x6)
Tere 20MHz Raupapa Encore!® XP®
Rahi RAM 1K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Packaging Tray Paa / Case 8-VDFN Exposed Pad
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 105°C (TA)
Tau o I / O 6 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 8KB (8K x 8) FLASH 8-QFN (5x6)