Z8F081ASB020EG
ZilogZilog
Zilog
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Z8F081ASB020EG
Kaihanga / Waitohu: Zilog
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 8KB FLASH 8SOIC
Ngā Rauemi: Z8F081ASB020EG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
96 pcs
192 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Z8F081ASB020EG
Tau Wae Z8F081ASB020EG Kaihanga Zilog
He Rahinga Kei te wātea 37652 pcs Pepa Raraunga Z8F081ASB020EG.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Tere 20MHz
Raupapa Encore!® XP® Rahi RAM 1K x 8
Momo Momo Ratonga FLASH Rahi Motu Ratonga 8KB (8K x 8)
Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, LED, LVD, POR, PWM, WDT Packaging Tube
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Ētahi Ingoa 269-3801
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 105°C (TA)
Tau o I / O 6 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 8KB (8K x 8) FLASH