Z8F043ASH020SG
Hua Hua
Tau Wae: Z8F043ASH020SG
Kaihanga / Waitohu: Zilog
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20SOIC
Ngā Rauemi: 1.Z8F043ASH020SG.pdf2.Z8F043ASH020SG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
722 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Z8F043ASH020SG
Tau Wae Z8F043ASH020SG Kaihanga Zilog
He Rahinga Kei te wātea 76432 pcs Pepa Raraunga 1.Z8F043ASH020SG.pdf2.Z8F043ASH020SG.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 20-SOIC
Tere 20MHz Raupapa Encore!®
Rahi RAM 256 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 4KB (4K x 8) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, LED, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Paa / Case 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Oscillator Momo Internal Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA)
Tau o I / O 17 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito eZ8 Encore!® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 4KB (4K x 8) FLASH 20-SOIC