Z8F043APH020EG
ZilogZilog
Z8F043APH020EG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Z8F043APH020EG
Kaihanga / Waitohu: Zilog
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20DIP
Ngā Rauemi: 1.Z8F043APH020EG.pdf2.Z8F043APH020EG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
702 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Z8F043APH020EG
Tau Wae Z8F043APH020EG Kaihanga Zilog
He Rahinga Kei te wātea 82982 pcs Pepa Raraunga 1.Z8F043APH020EG.pdf2.Z8F043APH020EG.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 20-PDIP
Tere 20MHz Raupapa Encore!®
Rahi RAM 256 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 4KB (4K x 8) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, LED, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Paa / Case 20-DIP (0.300", 7.62mm)
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 105°C (TA)
Tau o I / O 17 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito eZ8 Encore!® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 4KB (4K x 8) FLASH 20-PDIP