Z8F0431QJ020EG
Hua Hua
Tau Wae: Z8F0431QJ020EG
Kaihanga / Waitohu: Zilog
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 4KB FLASH 28QFN
Ngā Rauemi: 1.Z8F0431QJ020EG.pdf2.Z8F0431QJ020EG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
980 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Z8F0431QJ020EG
Tau Wae Z8F0431QJ020EG Kaihanga Zilog
He Rahinga Kei te wātea 103507 pcs Pepa Raraunga 1.Z8F0431QJ020EG.pdf2.Z8F0431QJ020EG.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Tere 20MHz
Raupapa Encore!® Rahi RAM 256 x 8
Momo Momo Ratonga FLASH Rahi Motu Ratonga 4KB (4K x 8)
Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, LED, POR, PWM, WDT Packaging Tray
Paa / Case 28-VQFN Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 105°C (TA) Tau o I / O 25
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito eZ8 Encore!® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 4KB (4K x 8) FLASH Raraunga Raraunga -