Z8F042ASH020SG
ZilogZilog
Zilog
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Z8F042ASH020SG
Kaihanga / Waitohu: Zilog
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20SOIC
Ngā Rauemi: Z8F042ASH020SG.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Z8F042ASH020SG
Tau Wae Z8F042ASH020SG Kaihanga Zilog
He Rahinga Kei te wātea 5667 pcs Pepa Raraunga Z8F042ASH020SG.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Tere 20MHz
Raupapa Encore!® XP® Rahi RAM 1K x 8
Momo Momo Ratonga FLASH Rahi Motu Ratonga 4KB (4K x 8)
Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, LED, LVD, POR, PWM, Temp Sensor, WDT Packaging Tube
Paa / Case 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Ētahi Ingoa 269-4169
Z8F042ASH020SG-ND
Oscillator Momo Internal Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA)
Tau o I / O 17 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM 128 x 8
Whakaahuatanga Taipitopito eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 4KB (4K x 8) FLASH Raraunga Raraunga A/D 7x10b