Z8F042APB020SC2106
ZilogZilog
Zilog
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Z8F042APB020SC2106
Kaihanga / Waitohu: Zilog
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 4KB FLASH 8DIP
Ngā Rauemi: Z8F042APB020SC2106.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Z8F042APB020SC2106
Tau Wae Z8F042APB020SC2106 Kaihanga Zilog
He Rahinga Kei te wātea 4719 pcs Pepa Raraunga Z8F042APB020SC2106.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 8-PDIP
Tere 20MHz Raupapa Encore!® XP®
Rahi RAM 1K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Packaging Tube Paa / Case 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Oscillator Momo Internal Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA)
Tau o I / O 6 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Rae EEPROM 128 x 8
Whakaahuatanga Taipitopito eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 4KB (4K x 8) FLASH 8-PDIP Raraunga Raraunga A/D 4x10b