Z8F0422SJ020SC
Hua Hua
Tau Wae: Z8F0422SJ020SC
Kaihanga / Waitohu: Zilog
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 4KB FLASH 28SOIC
Ngā Rauemi: Z8F0422SJ020SC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Z8F0422SJ020SC
Tau Wae Z8F0422SJ020SC Kaihanga Zilog
He Rahinga Kei te wātea 4787 pcs Pepa Raraunga Z8F0422SJ020SC.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Tere 20MHz
Raupapa Encore!® XP® Rahi RAM 1K x 8
Momo Momo Ratonga FLASH Rahi Motu Ratonga 4KB (4K x 8)
Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Packaging Tube
Paa / Case 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Ētahi Ingoa 269-3221
Oscillator Momo Internal Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA)
Tau o I / O 19 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 4KB (4K x 8) FLASH Raraunga Raraunga A/D 5x10b