Z8F041ASJ020EG
Hua Hua
Tau Wae: Z8F041ASJ020EG
Kaihanga / Waitohu: Zilog
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 4KB FLASH 28SOIC
Ngā Rauemi: Z8F041ASJ020EG.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Z8F041ASJ020EG
Tau Wae Z8F041ASJ020EG Kaihanga Zilog
He Rahinga Kei te wātea 4631 pcs Pepa Raraunga Z8F041ASJ020EG.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Tere 20MHz
Raupapa Encore!® XP® Rahi RAM 1K x 8
Momo Momo Ratonga FLASH Rahi Motu Ratonga 4KB (4K x 8)
Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, LED, LVD, POR, PWM, WDT Packaging Tube
Paa / Case 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Ētahi Ingoa 269-4134
Z8F041ASJ020EG-ND
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 105°C (TA)
Tau o I / O 25 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM 128 x 8
Whakaahuatanga Taipitopito eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 4KB (4K x 8) FLASH Raraunga Raraunga -