Z8F0230SH020EG
ZilogZilog
Zilog
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Z8F0230SH020EG
Kaihanga / Waitohu: Zilog
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20SOIC
Ngā Rauemi: 1.Z8F0230SH020EG.pdf2.Z8F0230SH020EG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
760 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Z8F0230SH020EG
Tau Wae Z8F0230SH020EG Kaihanga Zilog
He Rahinga Kei te wātea 77371 pcs Pepa Raraunga 1.Z8F0230SH020EG.pdf2.Z8F0230SH020EG.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Tere 20MHz
Raupapa Encore!® Rahi RAM 256 x 8
Momo Momo Ratonga FLASH Rahi Motu Ratonga 2KB (2K x 8)
Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, LED, POR, PWM, WDT Packaging Tube
Paa / Case 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 105°C (TA) Tau o I / O 17
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito eZ8 Encore!® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 2KB (2K x 8) FLASH Raraunga Raraunga A/D 7x10b