Z8F022ASH020EG2156
ZilogZilog
Zilog
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Z8F022ASH020EG2156
Kaihanga / Waitohu: Zilog
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20SOIC
Ngā Rauemi: 1.Z8F022ASH020EG2156.pdf2.Z8F022ASH020EG2156.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
494 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Z8F022ASH020EG2156
Tau Wae Z8F022ASH020EG2156 Kaihanga Zilog
He Rahinga Kei te wātea 46923 pcs Pepa Raraunga 1.Z8F022ASH020EG2156.pdf2.Z8F022ASH020EG2156.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 20-SOIC
Tere 20MHz Raupapa Encore!® XP®
Rahi RAM 512 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Packaging Tube Paa / Case 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 105°C (TA)
Tau o I / O 17 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rae EEPROM 64 x 8 Whakaahuatanga Taipitopito eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 2KB (2K x 8) FLASH 20-SOIC