Z8F021ASB020SG
ZilogZilog
Zilog
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Z8F021ASB020SG
Kaihanga / Waitohu: Zilog
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 2KB FLASH 8SOIC
Ngā Rauemi: Z8F021ASB020SG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
672 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Z8F021ASB020SG
Tau Wae Z8F021ASB020SG Kaihanga Zilog
He Rahinga Kei te wātea 62355 pcs Pepa Raraunga Z8F021ASB020SG.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Tere 20MHz
Raupapa Encore!® XP® Rahi RAM 512 x 8
Momo Momo Ratonga FLASH Rahi Motu Ratonga 2KB (2K x 8)
Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, LED, LVD, POR, PWM, WDT Packaging Tube
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Ētahi Ingoa 269-4067
Z8F021ASB020SG-ND
Oscillator Momo Internal Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA)
Tau o I / O 6 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rae EEPROM 64 x 8 Whakaahuatanga Taipitopito eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 2KB (2K x 8) FLASH