Z8F021APJ020EG2156
Hua Hua
Tau Wae: Z8F021APJ020EG2156
Kaihanga / Waitohu: Zilog
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 2KB FLASH 28DIP
Ngā Rauemi: 1.Z8F021APJ020EG2156.pdf2.Z8F021APJ020EG2156.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
450 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Z8F021APJ020EG2156
Tau Wae Z8F021APJ020EG2156 Kaihanga Zilog
He Rahinga Kei te wātea 45586 pcs Pepa Raraunga 1.Z8F021APJ020EG2156.pdf2.Z8F021APJ020EG2156.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 28-PDIP
Tere 20MHz Raupapa Encore!® XP®
Rahi RAM 512 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 2KB (2K x 8) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, LED, LVD, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Paa / Case 28-DIP (0.600", 15.24mm)
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 105°C (TA)
Tau o I / O 25 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rae EEPROM 64 x 8 Whakaahuatanga Taipitopito eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 2KB (2K x 8) FLASH 28-PDIP