Z8F012ASJ020EC00TR
Hua Hua
Tau Wae: Z8F012ASJ020EC00TR
Kaihanga / Waitohu: Zilog
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 1KB FLASH 28SOIC
Ngā Rauemi: Z8F012ASJ020EC00TR.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1700 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Z8F012ASJ020EC00TR
Tau Wae Z8F012ASJ020EC00TR Kaihanga Zilog
He Rahinga Kei te wātea 59049 pcs Pepa Raraunga Z8F012ASJ020EC00TR.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Tere 20MHz
Raupapa Encore!® XP® Rahi RAM 256 x 8
Momo Momo Ratonga FLASH Rahi Motu Ratonga 1KB (1K x 8)
Paa / Case 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Ētahi Ingoa Z8F012ASJ020EC00T
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 105°C (TA)
Tau o I / O 23 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rae EEPROM 16 x 8 Whakaahuatanga Taipitopito eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 1KB (1K x 8) FLASH