Z8F011AQB020SC
ZilogZilog
Z8F011AQB020SC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Z8F011AQB020SC
Kaihanga / Waitohu: Zilog
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 1KB FLASH 8QFN
Ngā Rauemi: Z8F011AQB020SC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
616 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Z8F011AQB020SC
Tau Wae Z8F011AQB020SC Kaihanga Zilog
He Rahinga Kei te wātea 52207 pcs Pepa Raraunga Z8F011AQB020SC.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 8-QFN (5x6)
Tere 20MHz Raupapa Encore!® XP®
Rahi RAM 256 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 1KB (1K x 8) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, LED, LVD, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Paa / Case 8-VDFN Exposed Pad
Ētahi Ingoa 269-3645 Oscillator Momo Internal
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Tau o I / O 6
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Rae EEPROM 16 x 8
Whakaahuatanga Taipitopito eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 1KB (1K x 8) FLASH 8-QFN (5x6) Raraunga Raraunga -