Z8E00010HSC
ZilogZilog
Zilog
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Z8E00010HSC
Kaihanga / Waitohu: Zilog
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 512B OTP 20SSOP
Ngā Rauemi: 1.Z8E00010HSC.pdf2.Z8E00010HSC.pdf3.Z8E00010HSC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Z8E00010HSC
Tau Wae Z8E00010HSC Kaihanga Zilog
He Rahinga Kei te wātea 5876 pcs Pepa Raraunga 1.Z8E00010HSC.pdf2.Z8E00010HSC.pdf3.Z8E00010HSC.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 3.5 V ~ 5.5 V Tere 10MHz
Raupapa Z8® Plus Rahi RAM 32 x 8
Momo Momo Ratonga OTP Rahi Motu Ratonga 512B (512 x 8)
Nga Papahanga Reo WDT Packaging Tube
Paa / Case 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) Oscillator Momo Internal
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Tau o I / O 13
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito Z8 Z8® Plus Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 512B (512 x 8) OTP