Z16F2811AL20AG
ZilogZilog
Z16F2811AL20AG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Z16F2811AL20AG
Kaihanga / Waitohu: Zilog
Whakaahuatanga hua IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100LQFP
Ngā Rauemi: 1.Z16F2811AL20AG.pdf2.Z16F2811AL20AG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
180 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Z16F2811AL20AG
Tau Wae Z16F2811AL20AG Kaihanga Zilog
He Rahinga Kei te wātea 14753 pcs Pepa Raraunga 1.Z16F2811AL20AG.pdf2.Z16F2811AL20AG.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Tere 20MHz
Raupapa Encore!® ZNEO Rahi RAM 4K x 8
Momo Momo Ratonga FLASH Rahi Motu Ratonga 128KB (128K x 8)
Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT Packaging Tray
Paa / Case 100-LQFP Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA) Tau o I / O 76
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito ZNEO Encore!® ZNEO Microcontroller IC 16-Bit 20MHz 128KB (128K x 8) FLASH Raraunga Raraunga A/D 12x10b