EZ80L92AZ050SC
ZilogZilog
EZ80L92AZ050SC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EZ80L92AZ050SC
Kaihanga / Waitohu: Zilog
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT ROMLESS 100LQFP
Ngā Rauemi: EZ80L92AZ050SC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EZ80L92AZ050SC
Tau Wae EZ80L92AZ050SC Kaihanga Zilog
He Rahinga Kei te wātea 5875 pcs Pepa Raraunga EZ80L92AZ050SC.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Tere 50MHz
Raupapa eZ80® Acclaim!® Rahi RAM -
Momo Momo Ratonga ROMless Rahi Motu Ratonga -
Nga Papahanga Reo DMA, WDT Packaging Tray
Paa / Case 100-LQFP Ētahi Ingoa 269-3170
EZ80L92AZ050SC-ND
Oscillator Momo Internal Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA)
Tau o I / O 24 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito eZ80 eZ80® Acclaim!® Microcontroller IC 8-Bit 50MHz ROMless Raraunga Raraunga -