EZ80F93AZ020SC
ZilogZilog
EZ80F93AZ020SC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EZ80F93AZ020SC
Kaihanga / Waitohu: Zilog
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 64KB FLASH 100LQFP
Ngā Rauemi: 1.EZ80F93AZ020SC.pdf2.EZ80F93AZ020SC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EZ80F93AZ020SC
Tau Wae EZ80F93AZ020SC Kaihanga Zilog
He Rahinga Kei te wātea 4216 pcs Pepa Raraunga 1.EZ80F93AZ020SC.pdf2.EZ80F93AZ020SC.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Tere 20MHz
Raupapa eZ80® Acclaim!® Rahi RAM 4K x 8
Momo Momo Ratonga FLASH Rahi Motu Ratonga 64KB (64K x 8)
Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, WDT Packaging Tray
Paa / Case 100-LQFP Ētahi Ingoa 269-3164
EZ80F93AZ020SC-ND
Oscillator Momo Internal Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA)
Tau o I / O 24 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito eZ80 eZ80® Acclaim!® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 64KB (64K x 8) FLASH Raraunga Raraunga -