EZ80F91AZ050SC
ZilogZilog
Zilog
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EZ80F91AZ050SC
Kaihanga / Waitohu: Zilog
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 256KB FLASH 144LQFP
Ngā Rauemi: EZ80F91AZ050SC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EZ80F91AZ050SC
Tau Wae EZ80F91AZ050SC Kaihanga Zilog
He Rahinga Kei te wātea 5907 pcs Pepa Raraunga EZ80F91AZ050SC.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Tere 50MHz
Raupapa eZ80® Acclaim!® Rahi RAM 16K x 8
Momo Momo Ratonga FLASH Rahi Motu Ratonga 256KB (256K x 8)
Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Packaging Tray
Paa / Case 144-LQFP Ētahi Ingoa 269-3161
EZ80F91AZ050SC-ND
Oscillator Momo Internal Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA)
Tau o I / O 32 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito eZ80 eZ80® Acclaim!® Microcontroller IC 8-Bit 50MHz 256KB (256K x 8) FLASH Raraunga Raraunga -