YC324-FK-07124RL
YageoYageo
YC324-FK-07124RL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: YC324-FK-07124RL
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 4 RES 124 OHM 2012
Ngā Rauemi: YC324-FK-07124RL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o YC324-FK-07124RL
Tau Wae YC324-FK-07124RL Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES ARRAY 4 RES 124 OHM 2012 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1016963 pcs Pepa Raraunga YC324-FK-07124RL.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.200" L x 0.126" W (5.08mm x 3.20mm)
Raupapa YC324 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 124
Mana Ma te Mea 125mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2012, Convex, Long Side Terminals Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 4 Te maha o nga toka 8
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm) Whakaahuatanga Taipitopito 124 Ohm ±1% 125mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2012, Convex, Long Side Terminals