YC248-FR-07105RL
YageoYageo
YC248-FR-07105RL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: YC248-FR-07105RL
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 8 RES 105 OHM 1606
Ngā Rauemi: YC248-FR-07105RL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o YC248-FR-07105RL
Tau Wae YC248-FR-07105RL Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES ARRAY 8 RES 105 OHM 1606 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1014000 pcs Pepa Raraunga YC248-FR-07105RL.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.157" L x 0.063" W (4.00mm x 1.60mm)
Raupapa YC248 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 105
Mana Ma te Mea 62.5mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1606, Convex, Long Side Terminals Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 8 Te maha o nga toka 16
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.022" (0.55mm) Whakaahuatanga Taipitopito 105 Ohm ±1% 62.5mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1606, Convex, Long Side Terminals