TC164-FR-07124KL
YageoYageo
TC164-FR-07124KL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TC164-FR-07124KL
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 4 RES 124K OHM 1206
Ngā Rauemi: TC164-FR-07124KL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TC164-FR-07124KL
Tau Wae TC164-FR-07124KL Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES ARRAY 4 RES 124K OHM 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4537531 pcs Pepa Raraunga TC164-FR-07124KL.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa TC164 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 124k
Mana Ma te Mea 62.5mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm) Whakaahuatanga Taipitopito 124k Ohm ±1% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals