TC124-FR-07105RL
YageoYageo
TC124-FR-07105RL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TC124-FR-07105RL
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 4 RES 105 OHM 0804
Ngā Rauemi: TC124-FR-07105RL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TC124-FR-07105RL
Tau Wae TC124-FR-07105RL Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES ARRAY 4 RES 105 OHM 0804 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4745834 pcs Pepa Raraunga TC124-FR-07105RL.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Raupapa TC124 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 105
Mana Ma te Mea 62.5mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0804, Concave, Long Side Terminals Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 4 Te maha o nga toka 8
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.020" (0.50mm) Whakaahuatanga Taipitopito 105 Ohm ±1% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Concave, Long Side Terminals