SQZ700JB-2R2
YageoYageo
Yageo
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SQZ700JB-2R2
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES 7W 5% TH
Ngā Rauemi: SQZ700JB-2R2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SQZ700JB-2R2
Tau Wae SQZ700JB-2R2 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES 7W 5% TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 264271 pcs Pepa Raraunga SQZ700JB-2R2.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Radial Lead Rahi / Rahi 1.378" L x 0.394" W (35.00mm x 10.00mm)
Raupapa SQZ Tuhinga 2.2 Ohms
Mana (Watts) 7W Packaging Bulk
Paa / Case Radial - 4 Leads Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm) Ngā āhuatanga Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2 Ohms ±5% 7W Through Hole Resistor Radial - 4 Leads Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Te hanganga Wirewound