SQZ500JB-82K
YageoYageo
Yageo
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SQZ500JB-82K
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES 5W 5% TH
Ngā Rauemi: SQZ500JB-82K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SQZ500JB-82K
Tau Wae SQZ500JB-82K Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES 5W 5% TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 393454 pcs Pepa Raraunga SQZ500JB-82K.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Radial Lead Rahi / Rahi 1.102" L x 0.394" W (28.00mm x 10.00mm)
Raupapa SQZ Tuhinga 82 kOhms
Mana (Watts) 5W Packaging Bulk
Paa / Case Radial - 4 Leads Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm) Ngā āhuatanga Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Whakaahuatanga Taipitopito 82 kOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial - 4 Leads Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film