SQP700JB-2K4
Hua Hua
Tau Wae: SQP700JB-2K4
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES 7W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: SQP700JB-2K4.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SQP700JB-2K4
Tau Wae SQP700JB-2K4 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES 7W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 439215 pcs Pepa Raraunga SQP700JB-2K4.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.374" x 0.354" Rectangular x 1.378" L (9.50mm x 9.00mm x 35.00mm)
Raupapa SQP Tuhinga 2.4 kOhms
Mana (Watts) 7W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Whakaahuatanga Taipitopito 2.4 kOhms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SQP700JB-2R4
SQP700JB-2R4
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES 7W 5% AXIAL
I roto i te taonga: 400819 pcs
Tikiake: SQP700JB-2R4.pdf
RFQ
SQP700JB-2R
SQP700JB-2R
Kaihanga: Yageo
I roto i te taonga: 371217 pcs
Tikiake: SQP700JB-2R.pdf
RFQ
SQP700JB-2K
SQP700JB-2K