SQP700JB-16K
Hua Hua
Tau Wae: SQP700JB-16K
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES 7W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: SQP700JB-16K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SQP700JB-16K
Tau Wae SQP700JB-16K Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES 7W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 417907 pcs Pepa Raraunga SQP700JB-16K.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.374" x 0.354" Rectangular x 1.378" L (9.50mm x 9.00mm x 35.00mm)
Raupapa SQP Tuhinga 16 kOhms
Mana (Watts) 7W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Whakaahuatanga Taipitopito 16 kOhms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film