SQP500JB-2R2
YageoYageo
SQP500JB-2R2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SQP500JB-2R2
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES 2.2 OHM 5W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: SQP500JB-2R2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
900 pcs
1800 pcs
5400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SQP500JB-2R2
Tau Wae SQP500JB-2R2 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES 2.2 OHM 5W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 383272 pcs Pepa Raraunga SQP500JB-2R2.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema -
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.374" x 0.354" Rectangular x 0.866" L (9.50mm x 9.00mm x 22.00mm)
Raupapa SQP Tuhinga 2.2 Ohms
Mana (Watts) 5W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 2.2W-5
2E2 LRW-5W-B 5%
MO-5W-B-2.2
SQP500JB 2R2
SQP500JB2R2
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Te hanganga Wirewound