SQP30AJB-2K2
Hua Hua
Tau Wae: SQP30AJB-2K2
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES 30W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: SQP30AJB-2K2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SQP30AJB-2K2
Tau Wae SQP30AJB-2K2 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES 30W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 75713 pcs Pepa Raraunga SQP30AJB-2K2.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.709" x 0.670" Rectangular x 3.031" L (18.00mm x 17.00mm x 77.00mm)
Raupapa SQP Tuhinga 2.2 kOhms
Mana (Watts) 30W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2 kOhms ±5% 30W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film