SQP300JB-3K
Hua Hua
Tau Wae: SQP300JB-3K
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES 3W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: SQP300JB-3K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SQP300JB-3K
Tau Wae SQP300JB-3K Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES 3W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 915003 pcs Pepa Raraunga SQP300JB-3K.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.315" Square x 0.866" L (8.00mm x 22.00mm)
Raupapa SQP Tuhinga 3 kOhms
Mana (Watts) 3W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Whakaahuatanga Taipitopito 3 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film