SQP25AJB-2R2
YageoYageo
Yageo
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SQP25AJB-2R2
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES 25W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: SQP25AJB-2R2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SQP25AJB-2R2
Tau Wae SQP25AJB-2R2 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES 25W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 111336 pcs Pepa Raraunga SQP25AJB-2R2.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.551" x 0.512" Rectangular x 2.362" L (14.00mm x 13.00mm x 60.00mm)
Raupapa SQP Tuhinga 2.2 Ohms
Mana (Watts) 25W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2 Ohms ±5% 25W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Te hanganga Wirewound