SQP20AJB-2K
Hua Hua
Tau Wae: SQP20AJB-2K
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES 20W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: SQP20AJB-2K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SQP20AJB-2K
Tau Wae SQP20AJB-2K Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES 20W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 75271 pcs Pepa Raraunga SQP20AJB-2K.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.492" Square x 2.362" L (12.50mm x 60.00mm)
Raupapa SQP Tuhinga 2 kOhms
Mana (Watts) 20W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Whakaahuatanga Taipitopito 2 kOhms ±5% 20W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Oxide Film