SQP200JB-2R4
Hua Hua
Tau Wae: SQP200JB-2R4
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES 2W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: SQP200JB-2R4.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SQP200JB-2R4
Tau Wae SQP200JB-2R4 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES 2W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 832179 pcs Pepa Raraunga SQP200JB-2R4.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.276" Square x 0.709" L (7.00mm x 18.00mm)
Raupapa SQP Tuhinga 2.4 Ohms
Mana (Watts) 2W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Whakaahuatanga Taipitopito 2.4 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Te hanganga Wirewound
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SQP200JB-300R
SQP200JB-300R
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES 2W 5% AXIAL
I roto i te taonga: 851846 pcs
Tikiake: SQP200JB-300R.pdf
RFQ
SQP200JB-2R
SQP200JB-2R
Kaihanga: Yageo