SQM700JB-2R7
Hua Hua
Tau Wae: SQM700JB-2R7
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES WW 7W 5% TH
Ngā Rauemi: SQM700JB-2R7.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SQM700JB-2R7
Tau Wae SQM700JB-2R7 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES WW 7W 5% TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 277115 pcs Pepa Raraunga SQM700JB-2R7.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Radial Lead Rahi / Rahi 0.512" L x 0.354" W (13.00mm x 9.00mm)
Raupapa SQM Tuhinga 2.7 Ohms
Mana (Watts) 7W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.594" (40.50mm)
Ngā āhuatanga Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Whakaahuatanga Taipitopito 2.7 Ohms ±5% 7W Through Hole Resistor Radial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Ceramic
Te hanganga Ceramic
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SQM700JB-2K4
SQM700JB-2K4
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES WW 7W 5% TH
I roto i te taonga: 389292 pcs
Tikiake: SQM700JB-2K4.pdf
RFQ
SQM700JB-2R
SQM700JB-2R
Kaihanga: Yageo