SQM700JB-100R
Hua Hua
Tau Wae: SQM700JB-100R
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES WW 7W 5% TH
Ngā Rauemi: SQM700JB-100R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SQM700JB-100R
Tau Wae SQM700JB-100R Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES WW 7W 5% TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 242432 pcs Pepa Raraunga SQM700JB-100R.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Radial Lead Rahi / Rahi 0.512" L x 0.354" W (13.00mm x 9.00mm)
Raupapa SQM Tuhinga 100 Ohms
Mana (Watts) 7W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.594" (40.50mm)
Ngā āhuatanga Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Whakaahuatanga Taipitopito 100 Ohms ±5% 7W Through Hole Resistor Radial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Ceramic