SQM500JB-2K2
Hua Hua
Tau Wae: SQM500JB-2K2
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES WW 5W 5% TH
Ngā Rauemi: SQM500JB-2K2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SQM500JB-2K2
Tau Wae SQM500JB-2K2 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES WW 5W 5% TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 341177 pcs Pepa Raraunga SQM500JB-2K2.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Radial Lead Rahi / Rahi 0.512" L x 0.354" W (13.00mm x 9.00mm)
Raupapa SQM Tuhinga 2.2 kOhms
Mana (Watts) 5W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.043" (26.50mm)
Ngā āhuatanga Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Whakaahuatanga Taipitopito 2.2 kOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Ceramic
Te hanganga Ceramic
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SQM500JB-27R
SQM500JB-27R
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES WW 5W 5% TH
I roto i te taonga: 388580 pcs
Tikiake: SQM500JB-27R.pdf
RFQ
SQM500JB-24R
SQM500JB-24R
Kaihanga: Yageo
I roto i te taonga: 588388 pcs
Tikiake: SQM500JB-24R.pdf
RFQ
SQM500JB-2K
SQM500JB-2K