SQM200JB-2R2
Hua Hua
Tau Wae: SQM200JB-2R2
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES WW 2W 5% TH
Ngā Rauemi: SQM200JB-2R2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SQM200JB-2R2
Tau Wae SQM200JB-2R2 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES WW 2W 5% TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 333167 pcs Pepa Raraunga SQM200JB-2R2.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Radial Lead Rahi / Rahi 0.433" L x 0.276" W (11.00mm x 7.00mm)
Raupapa SQM Tuhinga 2.2 Ohms
Mana (Watts) 2W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.846" (21.50mm)
Ngā āhuatanga Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Whakaahuatanga Taipitopito 2.2 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Radial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Ceramic