SQM200JB-0R2
YageoYageo
Yageo
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SQM200JB-0R2
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES WW 2W 5% TH
Ngā Rauemi: SQM200JB-0R2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SQM200JB-0R2
Tau Wae SQM200JB-0R2 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES WW 2W 5% TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 526220 pcs Pepa Raraunga SQM200JB-0R2.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Radial Lead Rahi / Rahi 0.433" L x 0.276" W (11.00mm x 7.00mm)
Raupapa SQM Tuhinga 200 mOhms
Mana (Watts) 2W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.846" (21.50mm) Ngā āhuatanga Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Whakaahuatanga Taipitopito 200 mOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Radial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Ceramic Te hanganga Ceramic
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SQM200JB-0R27
SQM200JB-0R27
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES WW 2W 5% TH
I roto i te taonga: 538276 pcs
Tikiake: SQM200JB-0R27.pdf
RFQ
SQM200JB-0R11
SQM200JB-0R11
Kaihanga: Yageo
I roto i te taonga: 559199 pcs
Tikiake: SQM200JB-0R11.pdf
RFQ
SQM200JB-0R24
SQM200JB-0R24